لطفا کمک کنید تا لباس شخصی ها را شناسایی کنیم. اینها همانهایی هستند که هموطنانمان را می زنند و می کشند. مطمئن باشید که اینها هم زندگی دارند و در جامعه رفت و آمد میکنند. با پخش گسترده عکسهایی که از آنها گرفته میشود میتوان آنها را شناسایی کرد. کاری کنیم تا آخر عمرشان قابل پیگرد باشند.
آدرس این وبلاگ را برای تمام ایرانییها بفرستید تا بصورت گسترده در تهران پخش شود. اگر شما این افراد را میشناسید یا اطلاعی از اسم و نشانی آنها دارید و یا عکس جدیدی از لباس شخصی های جدید دارید به آدرس lebasshakhsiha@gmail.com بفرستید.

ستاد تعقیب لباس شخصی ها

Saturday, June 20, 20099 comments:

 1. salam saiteto gozashtam tu saitam
  movafagh bashi
  lawamin.blogfa.com

  ReplyDelete
 2. این لینک ها رو با هم مقایسه کن. این آدما که کتک میزنن همونایی هستن که به ستاد موسوی روز انتخابات حمله کرده بودند. لطفا اطلاع رسانی کنید.
  http://i42.tinypic.com/2mpive8.jpg

  عکس اول از سایت کسوف گرفته شده:
  http://www.kosoof.com/archive/482.php

  و عکس دوم از سایت کلمه
  http://kalemeh.ir/vdca.anok49n0m5k14.txt

  ReplyDelete
 3. Ba Dorood va sepasn az shoma
  in jaladan bayd shenasie va mohakemeh shavand
  payandeh Iran

  ReplyDelete
 4. من شناختمش ، همونیه که هرشب 10 بار ننت رو میگاد

  ReplyDelete
 5. آفرین تو اولین حرومزاده ای هستی که باباشو میشناسه

  ReplyDelete
 6. شاهد کودتاJuly 5, 2009 at 3:46 AM

  خطاب به Anonymous
  واقعا که طرفداران احمدی نژاد همشون اراذل و اوباش و بد دهنائی هستند که فقط پیشونیشون رو داغ کردن ...دقیقا باید خوارج رو شناخت که همین ها هستند...هرکس اینارو بفرسته اون دنیا،به دین خودش خدمت کرده چرا که علی هم با همینا جنگید و آخرشم همینا بودن که علی رو شههید کردند در محراب...مرگ بر خوارج...مرگ بر یزید زمان،مرگ بر مردم شام زمان(که یزیدشونو نشناختن)

  ReplyDelete
 7. on toposi ke dasteshe ro bayad kard to kounesh vaghti gir oftad.

  ReplyDelete
 8. از اول اسلام تا حالا مثل این سگ بسیجی که قلادشو باز کردن ،همشون پوزه بند میخوان،ببینید بخاطر یک تکه گوشت برای رهبرشون علی گدا چه پارسی میکنن،از مادرهای صیغه ای همچین توله سگ های هاری بوجود می یاد،والا آدم شیر پاک خورده که توله سگ علی گدا نمیشه که قلادشو ول کنن به جون مردم بندازنش،

  ReplyDelete
 9. Marg bar khamenei kasif

  In mozdoor asmash:
  Mozdoor Mansoor abolfathi ozve basij masjed salar shahidan dar tehran-falakeh dovom sadeghieh-ebteday bolvar Ferdos-khiaban shahid bagheri gharbi-nabsh bon bast sepidar- va falin hezb zed khoda dar gharb tehran mibashad.
  In mozdoor dar yek kargah tolid mobl dar tehransar kar mikonad
  Mahal zendegi in mozdoor dar bolvar ferdos-khiaban vali asr jenoobi zendegi mikonad

  ReplyDelete